Home Titulní strana

Zásobníky-demo-s-blogem

Zásobníky na LPG

Váš spolehlivý a nezávislý zdroj energie

Hledáte spolehlivý a ekonomický zdroj energie? Zásobníky na LPG vám nabízí komfortní a ekologické řešení pro vytápění a ohřev vody v rodinných domech, bytových domech i firmách.
LPG zásobníky nabízí stabilitu a energetickou nezávislost pro všechny typy zákazníků:

Domácnosti: Získejte nezávislost na dodavatelích plynu a ušetřete za vytápění a ohřev vody.
Firmy: Zajistěte si stabilní a ekologický zdroj energie pro vaše provozy.
Průmysl: Využijte LPG v široké škále průmyslových technologií.
Speciální plyny: Isobutan, propan, N-butan a jejich směsi.

Domluvte si nezávaznou konzultaci s naším obchodníkem

Domácnosti

Toto řešení představuje výhodnou alternativu pro ty, kteří touží po energetické nezávislosti na zemním plynu či drahé elektřině. Propan lze využít na vytápění, vaření a ohřev vody.

Instalace zásobníku je snadno proveditelná a vyžaduje pouze administrativní kroky spojené s územním rozhodnutím na stavebním úřadě. V naší společnosti jsme připraveni poskytnout všechny potřebné technické informace k optimálnímu řešení umístění zásobníku. Snadné instalaci pomáhá i flexibilní dosah našich autocisteren při plnění zásobníku, a to až do vzdálenosti 40 m.

V rodinných domech se nejčastěji využívají zásobníky o objemu 2 700 l a 4 850 l, které v průměru poskytují energii na celý rok.

Dodávky plynu do zásobníku i obsluhu zajistíme za vás

Objednání plynu je rychlé a pohodlné, přímo přes vašeho osobního obchodního zástupce, se kterým vyřešíte všechny detaily každé objednávky včetně možnosti platby (hotovost, platební karta, faktura, zálohové platby).

Proces zásobování plynem je rovněž jednoduchý. Veškerou činnost spojenou s plněním zásobníku zajistí obsluha naší autocisterny.

Plánování a dodávky plynu zajišťuje náš zkušený logistický tým. Především se jedná o časovou optimalizaci dodávek LPG s ohledem na potřeby zákazníka. Dodávky jsou zajištěny vlastními autocisternami, které operují z několika logistických bodů na území ČR.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto jsme připraveni vám poskytnout komplexní a profesionální služby

Firmy

Společnost Kralupol a.s. se specializuje na komplexní řešení vytápění pro různé typy zákazníků, a to od živnostníků a malých podnikatelů, až po velké průmyslové haly, školy, domovy seniorů a hotely.

Tento mimořádně všestranný zdroj energie nachází využití i v různých průmyslových technologiích, jako jsou slévárny, kalírny, sklárny, práškové lakovny, pražírny kávy, sušárny obilí, obalovny živičných směsí, sušárny dřeva a písku, pekárny, cukrárny, konzervárny, lihovary. Dále se používá jako pohon pro kogenerační jednotky.

Kralupol a.s. – stabilní dodávky bez rizika výpadků

Dodávky propanu nejsou vázány na plynové potrubí. Všechny dodávky LPG propanu jsou zajišťovány přepravou z rafinérií v rámci EU. Toto logistické řešení přináší významné výhody, zejména v kontrastu s možnými omezeními v dodávkách zemního plynu.

Tato flexibilita a nezávislost na plynovém potrubí jsou klíčovými faktory, které nám umožňují poskytovat spolehlivé a profesionální dodávky propanu pro vaši společnost. Záruku, kvalitu a jistotu dodávek zajišťuje společnost Kralupol a.s. dostatečnou skladovou kapacitou plynu včetně vlastních laboratoří.

Využití propanu je jedním z nejekologičtějších způsobů vytápění a zdroje energie

Tento zdroj energie je využitelný kdekoliv, a to především v místech, kde není připojení pro zemní plyn nebo kde je, ale hledáme jeho alternativu. Aktuálně je možné zemní plyn nahradit nebo doplnit technologií na „výrobu syntetického zemního plynu“ za použití zásobníků na propan nebo propan-butan. Integrované směšovací zařízení propan/vzduch může sloužit jako náhrada zemního plynu nebo jeho záloha.

Společnost Kralupol a.s. je spolehlivým partnerem pro energetickou nezávislost

Společnost Kralupol a.s. vám ráda poskytne poradenství a podporu při přípravě i realizaci nového zdroje energie.

Plánování a dodávky plynu zajišťuje náš zkušený logistický tým. Především se jedná o časovou optimalizaci dodávek LPG s ohledem na potřeby zákazníka až po monitoring stavu zbývajícího množství plynu v zásobnících s využitím dálkové telemetrie. Dodávky jsou zajištěny vlastními autocisternami, které operují z několika logistických bodů na území ČR.

Průmysl

Naše společnost je spolehlivým partnerem pro kompletní realizaci projektů i v rozsáhlém průmyslovém prostředí, kde je propan klíčovým médiem.

Používá se v metalurgickém průmyslu při recyklaci či kalení kovů, ve sklářství při tavení skla, v jatkách při zpracování masa, při opětovném spalování zplodin pro nižší ekologickou zátěž nebo jako součást technologií od výroby asfaltových směsí po výbavu speciálních vozidel na předehřívání silnice při pokládání silnice nebo její opravě.

Všechny tyto procesy vyžadují značnou kvalitu propanu pro zachování jejich dokonalého výsledku.

Komplexní služby od nápadu až k realizaci

Naše společnost disponuje širokým spektrem odborných znalostí, které umožňují poskytnout poradenství i v nejnáročnějších případech. Jsme schopni vést klienty od prvního nápadu až po úspěšnou realizaci projektu na klíč.

Nabízíme komplexní poradenství, zahrnující osobní konzultaci na místě, studii proveditelnosti, projektovou dokumentaci včetně vyřízení stavebního povolení až po samotnou realizaci.

S námi získáte partnera, který vám pomůže realizovat i ty nejsložitější projekty v průmyslovém odvětví.

Speciální plyny

Společnost Kralupol a.s. nabízí dodávky vysoce čistých neodorizovaných plynů a jejich směsí. Najdou využití v mnoha strojírenských a chemickotechnologických procesech. Konkrétně se používají jako:

• Hnací plyn při výrobě aerosolových sprejů.
• Rozpouštědlo pro výrobu plastů typu LDPE a HDPE.
• Médium v chladících agregátech.
• Pěnící činidlo pro výrobu polyetylenových izolačních pěn.
• Náplň do zapalovačů.

Společnost Kralupol a.s. vám vytvoří směs podle vašich požadavků a potřeb na míru.

Z našeho blogu

Blog image

Začaly mi chodit účty ze elektřinu – 12 korun za kWhodinu ! Ale už mě to netrápí. 

Energie – noční můra pana Nováka: „Začaly mi chodit účty ze elektřinu – 12 korun…

Blog image

Energie zdraží – no a co ? Mě se to netýká

Ztráta schopnosti dlouhodobého plánování: Hrozba pro energetickou bezpečnost  V moderní době, kdy jsme zahlceni neustálým…

KONTAKTY

Východní region